ActiveCut

KVALITA PROFESIONÁLŮ NA DOSAH RUKY 

Dick vás podporuje ve vašem kulinářském tréninku hned od začátku. Hledáte kovaný nůž, abyste se ponořili do světa řezných technik, kuchařských výtvorů a chuťových explozí? Chystáte se začít s kulinářským výcvikem? Chcete pracovat s profesionálními nástroji hned od začátku a zažít nejvyšší kvalitu a ostrost? Pak je řada ActiveCut tím pravým místem pro vás. Tato řada vám pomůže zvládnout všechny vaše řezné výzvy.

MANIPULACE S NOŽI. Všechny nože F. DICK si zaslouží zvláštní pozornost a péči během péče. Nečistěte nůž v myčce na nádobí. Nejlepší je očistit nůž ihned po použití čistou vodou a poté jej osušit měkkým hadříkem. 

IDEÁLNÍ PRO PROFESIONÁLNÍ KUCHYNI . Nůž leží pohodlně v ruce. Rukojeť je vyrobena z otěruvzdorného a protiskluzového materiálu, takže jste připraveni na všechny výzvy v kuchyni. Mokré ruce a hygiena zde již nejsou problémem. Rukojeť a čepel jsou bez štěrbin, a proto jsou naprosto hygienicky spojeny. Nože ActiveCut jsou navíc dokonale vyvážené, což znamená, že u tohoto nože je těžiště přesně uprostřed nože, mezi čepelí a rukojetí. To vás podpoří ve vašich každodenních úkolech a šetří vaši sílu.

VYROBENO V NĚMECKU. Série ActiveCut jsou vyrobeny v Německu. Dobrý nůž vyžaduje mnoho kroků. Až do dokončení procházejí naše nože ActiveCut mnoha výrobními kroky v našem závodě v Deizisau. Počínaje zpracováním oceli až po dokončení břitu.

DLOUHOTRVAJÍCÍ OSTROST. X30Cr13 je tajemstvím vysoce kvalitní nerezové oceli a díky svým individuálním vlastnostem s sebou přináší dlouhotrvající ostrost. Kované nože řady ActiveCut jsou během posledního broušení 2x vytaženy – to jim dává jejich zvláštní ostrost.