Dickoron

RODINA DICKORON

Každý ji zná, ocilka F. DICK s červenou rukojetí. Již více než 80 let je DICKORON synonymem nejvyšší kvality. Již v roce 1933 byl DICKORON registrován u německého patentového úřadu. Od té doby je ocílka DICKORON nejpoužívanější profesionální ocílkou na světě a dodnes je snem všech řezníků a kuchařů.

Generace profesionálů udržují své nože ostré na legendárním safírovém tahu a spoléhají na jemné, rovnoměrné funkce. Od svého uvedení na trh byl DICKORON důsledně vyvíjen tak, aby splňoval dnešní normy a potřeby. Nabízí funkčnost na nejvyšší úrovni a použité materiály odpovídají nejnovějším špičkovým technologiím. Díky technologickému pokroku a kvalitnějším ocelovým slitinám je dnes ještě lepší. S náležitou péčí a čištěním vydrží DICKORON celý život a déle.

F. DICK DICKORON byl vždy dokonalým mistrovským dílem. Safírový tah je  speciálním atributem s vlastnostmi safíru.  Safírová čepel  se používá výhradně v rodině Dickoronu. Rukojeť v klasickém designu DICKORON je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Tímto způsobem splňujeme veškeré požadavky na hygienické práce.

V posledních letech se díky úspěchu a praktickým požadavkům neustále vyráběly nové typy a dala vzniknout celé rodině ocílek. Každý člen rodiny DICKORON je vynikající specialista, navržený přesně pro oblast jeho použití, ať už se používá samostatně, nebo v kombinaci, vždy dosáhnete ostrého nože.

Rodina DICKORON se skládá z klasiky DICKORON: klasická DICK ocílka s legendárním safírovým tahem, DICK micro: super jemná ocílka, DICK pulírka: leštěná ocílka, DICK Combi: čtvercová ocílka se dvěma funkcemi, DICKORON hygienic: s nerezovou čepelí a safírovým tahem, DICK titan: brusná ocílka s povlakem z karbidu wolframu, DICK MULTIRON: jemný tah  a standardní tah v jednom a duo DICK: Všestranná ocel z keramiky a diamantu.