ErgoGrip - Barva - Bílá

100% PRO PROFESIONÁLNÍ ŘEZNICKÉ  POUŽITÍ  NOŽE ERGOGRIP

Řeznické nože z naší série ErgoGrip jsou nekompromisní v ergonomii a ostrosti. Hledáte spolehlivý a robustní řeznický nůž pro každodenní použití? Ať už v průmyslu, v obchodě, nebo pro domácí porážku, nože ErgoGrip jsou absolutně hygienické řeznické nože ve špičkové profesionální kvalitě pro práci bez únavy. Pro sérii používáme pouze vysoce kvalitní slitiny nožů (X55CrMo14) a materiálové složení čepele a rukojeti.

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

Pro vaši bezpečnost je rukojeť tvarována extra širokou opěrkou palce a výraznou ochranou prstů a zadní část čepele nože je zaoblená. Chránič prstů na rukojeti zabraňuje náhodnému uklouznutí ruky a tím kontaktu s čepelí nože. Díky ergonomickému tvaru rukojeti a plastu v nejlepší kvalitě leží nůž pohodlně a protiskluzově v ruce, čímž dochází k přesnému vedení a vyšší efektivitě.

VYVÁŽENÁ TVRDOST

Tvrdost kotouče 56° HRC výrazně snižuje spotřebu materiálu a je možná dlouhá životnost břitu. To pro vás znamená: méně péče a ostření. V našem speciálním procesu kalení je každý břit individuálně kalen a monitorován - s nejlepšími výsledky z hlediska tvrdosti a mikrostruktury. Každá řezná hrana je ještě ostřejší, ještě rychlejší, ještě lepší, také díky použité řezné hraně a geometrii čepele. S ostrými noži je vždy možné šetřit materiál a čas, dosáhnout vyšší produktivity a méně nehod, díky  pohodlné práci bez únavy.

NEJVYŠŠÍ HYGIENA

Leštěný povrch umožňuje, aby na čepeli ulpívalo méně zbytků, takže je odolná proti korozi a snadněji se čistí. Na výstupu čepele rukojeti není žádná mezera, rukojeť neabsorbuje mastnotu ani nečistoty, je stále snadno čistitelná, odolná vůči teplu, nárazům a oděru. Série obsahuje různé barvy rukojetí pro různé použití  nebo účely. Barevné kódování může ještě více zlepšit a usnadnit hygienu. To není jediný důvod, proč nože získaly americkou pečeť hygieny a kvality NSF.

Pro téměř všechny práce, které se vyskytují v průmyslu a obchodu, máme v naší sérii ErgoGrip ten správný nůž. Série obsahuje 39 různých tvarů čepelí, nepočítaje v to různé délky čepele podle tvaru čepele a barvy rukojeti. Hledáte speciální nůž – zde ho určitě najdete.