ExpertGrip - Barva - Černá

Nože ExpertGrip 2K  TVRDÉ JÁDRO - SOFT SHELL

Nože ExpertGrip 2K jsou zárukou  šetrnosti ke kloubům. Řeznické nože jsou určeny pro každodenní, soustředěné vykosťování pro profesionály v průmyslu a řezníky. Zvláštností řady nožů ExpertGrip 2K je jedinečná otevřená rukojeť pro všechny velikosti rukou a řezy. Průběh rukojeti a tvar zajišťují snadnou a bezbolestnou práci bez únavy.

VYVÁŽENÁ TVRDOST

Pro sérii používáme pouze vysoce kvalitní slitiny nožů (X55CrMo14) a materiálové složení čepele a rukojeti. Vyvážená tvrdost čepele 56° HRC výrazně snižuje spotřebu materiálu a je možná dlouhá životnost břitu. To pro vás znamená: výrazně méně péče a ostření. V našem speciálním procesu kalení je každý nůž individuálně kalen a monitorován - s nejlepšími výsledky z hlediska tvrdosti a mikrostruktury. Každá řezná hrana je ještě ostřejší, ještě rychlejší, ještě lepší – také díky použité řezné hraně a geometrii čepele. S ostrými noži je vždy možné ušetřit materiál a čas, dosáhnout vyšší produktivity a vyhnout se nehodám.

HBITÝ A PŘILNAVÝ

Jedinečný pocit rukojeti umožňuje bleskově rychlé, bezpečné uchopení a přesné řezy, což zvyšuje výkon a produktivitu. Nůž leží pohodlně a přirozeně v ruce, napětí, přetížení a bolest budete cítit mnohem méně. I když je mokrá a mastná, povrchová struktura rukojeti je obzvláště protiskluzová a nůž leží bezpečně a pevně v ruce.

Díky speciálnímu výrobnímu procesu - tvrdému jádru s měkkou skořápkou - nedochází k tvorbě mezery mezi čepelí a rukojetí, a proto je vyloučeno, že mezi rukojeť a čepel mohou proniknout zbytky a bakterie. Rukojeť se snadno čistí, je odolná vůči teplu, nárazům a oděru.

NEJVYŠŠÍ  HYGIENA

Leštěný povrch umožňuje, aby na čepeli ulpívalo méně zbytků, takže je odolný proti korozi a snadněji se čistí. Naše řada nožů ExpertGrip 2K také získala americkou pečeť hygieny a kvality NSF.

Řada ExpertGrip 2K zahrnuje vybranou škálu tvarů čepele a délek čepele, celkem 18 typů včetně vykosťovacích nožů, řezacích nožů a piercingových nožů.