Vše o nákupu.

Nákup vybraného zboží - informace "ZDE"

 

Vybrané zboží lze u nás zakoupit dvěma způsoby, buď to u nás v prodejně na adrese Tyršovo nábřeží 428,74741 Hradec nad Moravicí, kde se Vám dostane péče klasického kameného obchodu a nebo Vám prostřenictvím tohoto e-shopu zboží zašleme na Vámi uvedenou adresu. 

 

Pro nákup v našem e-shopu doporučujeme vždy před zakončením prováděného obchodu důkladně překontrolovat zda jste si vybrali správný a Vámi požadovaný artikl, množství a také způsob odběru zboží. Po postupném vyplění všech požadovaných údajů a důkladném překontrolování objednávky již postačí odeslat objednávku. Po odeslání objednávky Vám bude na Vámi uvedený e-mail zaslán potvrzující e-mail o zaevidování Vaší objednávky. 

 

Náš e-shop je v provozu od 2.3.2016 a to v různých proměnách a obsahuje pouze část námi prodávaného zboží, které máme v nabídkovém sortimentu a proto v případě, když nenaleznete potřebné zboží nebo množství potřebného zboží, tak neváhete nám zaslat dotaz. Dotazy zasílejte na náš e-mail:  info@gastro-plsek.cz , kde Vám rádi vaše dotazy zodpovíme. 

Fotografie použité v e-shopu mají pouze ilustrativní charakter a mohou se svým vyobrazením lišit od skutečného produktu, zejména barevnou odlišností.  

Těšíme se na Vaší návštěvu jak u nás v prodejně, tak v našem e-shopu.