Kupte si sadu od srdce.

BLOK NOŽŮ 4 NOŽE BÍLÝ

F. DICK - NYNÍ TAKÉ V BÍLÉ BARVĚ

Oblíbená barva Němce v kuchyni? Bílá, samozřejmě. A to bylo nepřerušeno po celá desetiletí. Žádná jiná barva neztělesňuje více jasnosti, svěžesti a nadčasové elegance. Dick nůžový blok 4 Knives je nyní k dispozici také ve svěží, elegantní bílé barvě a doplňuje oblíbenou řadu nožových bloků.
 

Nože 4 Knives jsou jedním z nejoblíbenějších produktů společnosti F. DICK díky svým čistým liniím a sofistikované funkčnosti. Na magnetický proužek lze umístit čtyři nože. Klasický výběr od F. DICK zahrnuje:

  • zeleninový nůž, všestranný pro všechny loupací práce, drobné řezné práce a dekorace
  • Santoku s řezem, klasický asijský nůž na maso, ryby a zeleninu
  • kuchařský nůž jako základní nástroj pro každého kuchaře
  • a speciální vlnitý  nůž na chléb / pečivo a zeleninu s tvrdou skořápkou.

V závislosti na vašem vkusu si můžete vybrat z oceňovaných sérií Red Spirit, Pink Spirit, Premier Plus a 1905. Nože 4Knives v bílé barvě lze samozřejmě objednat i nesestavené.

 

Blok nože je vyroben z vysoce kvalitního akrylátového skla. Magnetický proužek bezpečně fixuje čepele nože a díky vysoké přilnavosti umožňuje řádné vyrovnání. Díky nízké hmotnosti a jedinečnému uzavíracímu systému se snadno přepravuje. V dodávané, omyvatelné bavlněné tašce je akrylát na cestě optimálně chráněn před poškrábáním.