MasterGrip - Barva - Žlutá

Nože řady MASTERGRIP SPECIÁLNÍ NÁSTROJ PRO PROFESIONÁLY 

Nože z naší řady MasterGrip jsou speciálně vyvinuty pro každodenní soustředěnou práci v masném průmyslu. Prostřednictvím intenzivních praktických testů byla rukojeť řeznických nožů MasterGrip vyvinuta a tvarována tak, aby vyhovovala potřebám řezání. Série zahrnuje vykosťovací nože s pružnou, polopružnou a tuhou čepelí ve dvou různých délkách čepele, ve tvaru zakřivené a rovné čepele. Bezpečnostní barvy oranžová a žlutá znamenají vysokou úroveň uznání i v hektickém každodenním životě.

NEJLEPŠÍ ÚCHOP

Potřebujete rukojeť nože, která umožňuje širokou škálu úchopů, které téměř hladce padnou do ruky, bez ohledu na to, jak držíte rukojeť nože v ruce? Že jste na konci náročného pracovního dne bez bolesti a podporujete silovou a zdravotně nezávadnou práci? Díky speciálně tvarované, otevřené rukojeti MasterGrip nabízíme řešení pro všechny velikosti rukou . Díky snížené ochraně prstů vpředu a otevřené rukojeti je manipulace jednoduchá, rychlá a flexibilní. Díky tvaru rukojeti a vysoce kvalitnímu plastu je nůž pohodlný a protiskluzový v ruce, čímž je přesné vedení a zvýšená účinnost

VYVÁŽENÁ TVRDOST

Pro sérii používáme pouze kvalitní slitiny nožů (X55CrMo14) a materiálové složení čepele a rukojeti. Vyvážená tvrdost kotouče 56° HRC výrazně snižuje spotřebu materiálu a je možná dlouhá životnost břitu. To pro vás znamená: méně péče a ostření. V našem speciálním procesu kalení je každý břit individuálně kalen a monitorován - s nejlepšími výsledky z hlediska tvrdosti a mikrostruktury. Každá řezná hrana je  ještě ostřejší, ještě rychlejší, ještě lepší – také díky použité řezné hraně a geometrii čepele. S ostrými noži za všech okolností můžete ušetřit materiál a čas, dosáhnout vyšší produktivity a vyhnout se nehodám.

NEJVYŠŠÍ HYGIENA

Leštěný povrch umožňuje, aby na čepeli ulpívalo méně zbytků, takže je odolný proti korozi a snadněji se čistí. Na výstupu čepele rukojeti není žádná mezera, rukojeť neabsorbuje mastnotu ani nečistoty, je stále snadno čistitelná, odolná vůči teplu, nárazům a oděru. Nože MasterGrip získaly americkou pečeť hygieny a kvality NSF.