Nože GO FOR GOLD

PŘIPRAVTE SE NA SKVĚLÉ KULINÁŘSKÉ OKAMŽIKY - OFICIÁLNÍ SÉRIE NOŽŮ NĚMECKÉHO NÁRODNÍHO KULINÁŘSKÉHO TÝMU

Friedr. DICK a německý národní tým kuchařů již dlouho společně vytvářejí nepřekonatelnou směs funkčnosti, vášně, dokonalosti a kreativity. Od roku 2021 vybavujeme také německý národní tým kuchařů produkty F. DICK. K vybavení patří nože řady Premier Plus a veškeré kuchyňské náčiní a ocilky , které jsou potřebné na cestě k úspěchu národního, ale i juniorského týmu. Prostřednictvím partnerství s týmem chceme utvářet budoucnost vaření ještě aktivněji než dříve a především podporovat další generaci a inspirovat všechny nadšence vaření našimi produkty.

 

Každý šéfkuchař ví, že nic nefunguje bez maximální podpory a týmové práce. Nože od F. DICK proto představují bezpodmínečnou oporu, i když je v kuchyni horko. S noži Premier Plus GO FOR GOLD se můžete plně soustředit na sebe v každé situaci a jste připraveni na jakoukoli výzvu – ať už potřebujete svobodu při tvorbě nových receptů , nebo jen při každodenní práci. S nezaměnitelnými barvami rukojeti černá/červená/žlutá také ukazujete, pro který národní tým bije vaše srdce.

 

Německé národní kulinářské týmy reprezentují kulinářskou profesi na veřejnosti a považují se za vzory pro mladé kuchaře. Vaří na významných soutěžích a reprezentují kulinářskou profesi na akcích. Týmy se spoléhají na know-how, zkušenosti a kreativní, angažované mladé talenty. Vaří regionálně a sezónně a přikládají velký význam udržitelnosti a vědomému jednání.