Premier Plus

nemecke-kuchynske-noze-premier-plus

Nože Dick PREMIER PLUS 

Pro tuto sérii byla speciálně vyvinuta vysocelegovaná ocel s vyrovnanou směsicí materiálů. Dlouhá trvanlivost ostří díky vysokému obsahu uhlíku, chromu pro odolnost vůči opotřebení a molybdenu pro odolnost vůči korozi.

Nože ze série Premier Plus jsou nejoblíbenější a nejužívanější. Čepel nožů je ukována z jednoho kusu oceli a spojena s rukojetí beze spáry. Propracovaná ergonomická rukojeť nezpůsobuje otlaky na rukou a je dokonale hygienická. Každý nůž byl ručně nabroušen, obtažen a vyleštěn.

OSTRÝ

Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní ocelové slitiny X50CrMoV15. Každá součást této oceli přesvědčí svými schopnostmi. Díky vysokému obsahu uhlíku udržuje břit obzvláště dlouhou ostrost, obsažený chrom snižuje opotřebení a díky molybdenu je váš nůž obzvláště odolný proti korozi. Kromě toho jsme se rozhodli vyleštit ostří tak, aby nože získaly zvláštní ostrost. Nože Premier Plus jsou nekompromisně navrženy pro ostrost. Materiál, který má být řezán přesně, je řezán a není rozdrcen. Pracujete s přesnými, čistými řezy, aby byla zachována v jídle  rozmanitost chutí.

MANIPULACE S NOŽI

Všechny nože F. DICK si zaslouží zvláštní pozornost a péči během práce. Nečistěte nůž v myčce na nádobí. Nejlepší je očistit nůž ihned po použití čistou vodou a poté jej osušit měkkým hadříkem. 

Nože Premier Plus vás podpoří při vašich dobrodružstvích v kuchyni. To je také podpořeno naší speciální koncepcí rukojeti: Zde jsou rukojeť a čepel spojeny bez mezer, a proto jsou obzvláště hygienické a snadno se udržují. Rukojeť je pohodlná a díky ergonomickému designu se přizpůsobí vaší ruce. To je důležité, aby se vaše ruka neunavila tak rychle, pokud používáte nůž po dlouhou dobu

VYTVOŘENÁ ROVNOVÁHA

Všechny nože Premier Plus jsou kované a dokonale vyvážené. Již při vývoji nožů byl kladen zvláštní důraz na to, aby rozložení hmotnosti mezi čepelí a rukojetí bylo optimalizováno a nůž byl tak lehký a pohodlný v ruce. Představte si, že máte rukojeť nebo čepel, která je příliš těžká? Váš nůž by se vždy naklonil na těžkou stranu a při řezání byste museli bojovat proti hmotnosti. To se vám s noži Premier Plus určitě nestane.

Nůž je prodloužená ruka kuchaře. S řadou Premier Plus funguje váš nůž téměř sám. To vám dává čas nejen soustředit se na řemeslné zpracování, ale také nechat svou kreativitu běžet divoce a vytvářet vzrušující pokrmy. Vyškolení profesionální kuchaři a naši špičkoví kuchaři oceňují přesně toto u značky F. DICK - Zde získáte kvalitu, která vás bude provázet po celý život.