Red Spirit - Barva - Černá

Nože Dick RED SPIRIT 

Již na první pohled pocítíte ze série DICK Red Spirit inspiraci, vášeň a nadšení. Kulatá rukojeť typická pro nože asijského typu padne skvěle do ruky a nezpůsobuje otlaky. Je protiskluzová a vyrobená z vysoce kvalitního plastu.

Exkluzivní řada DICK Red Spirit se inspirovala asijskými nožiKované nože DICK Red Spirit se pyšní velmi tence zabroušenou a zaleštěnou čepelí. Vytvářejí čistý řez, díky němuž si krájená potravina uchová všechny aromatické látky, protože není rozdrcena. Precizně propracovaná kulatá rukojeť skvěle padne do ruky a nezpůsobuje otlaky ani při dlouhodobé práci s nožem.

NEKOMPROMISNÍ OSTROST

Čepele jsou nekompromisně navrženy pro ostrost a proto jsou také broušené extra tenké. Stejně jako každý z našich nožů je i řada Red Spirit vyrobena z vysoce legované nerezové oceli, takže si můžete užívat uchycení hran svých nožů po mnoho let.

VYROBENO V NĚMECKU

Dobrý nůž vyžaduje mnoho kroků. Až do dokončení procházejí naše nože Red Spirit mnoha výrobními kroky v našem závodě v Deizisau. Počínaje zpracováním oceli, až po dokončení řezné hrany, vše Vyrobeno v Německu - jen z lásky ke kvalitě.