Nože Dick RED SPIRIT - Barva - Hnědá

Již na první pohled pocítíte ze série DICK Red Spirit inspiraci, vášeň a nadšení. Kulatá rukojeť typická pro nože asijského typu padne skvěle do ruky a nezpůsobuje otlaky. Je protikluzová a vyrobená z vysoce kvalitního plastu.

Exkluzivní řada DICK Red Spirit se inspirovala asijskými nožiKované nože DICK Red Spirit se pyšní velmi tence zabroušenou a zaleštěnou čepelí. Vytvářejí čistý řez, díky němuž si krájená potravina uchová všechny aromatické látky, protože není rozdrcena. Precizně propracovaná kulatá rukojeť skvěle padne do ruky a nezpůsobuje otlaky ani při dlouhodobé práci s nožem.

NEKOMPROMISNÍ OSTROST

Čepele jsou nekompromisně navrženy pro ostrost a proto jsou také broušené extra tenké. Stejně jako každý z našich nožů je i řada Red Spirit vyrobena z vysoce legované nerezové oceli, takže si můžete užívat ostrých čepelí svých nožů po mnoho let.

VYROBENO V NĚMECKU

Dobrý nůž vyžaduje mnoho kroků. Až do dokončení procházejí naše nože Red Spirit mnoha výrobními kroky v našem závodě v Deizisau. Počínaje zpracováním oceli, až po dokončení řezné hrany, vše Vyrobeno v Německu - jen z lásky ke kvalitě.

RUKOJEŤ V ASIJSKÉM STYLU

Kulatá, typicky asijsky vyhlížející rukojeť působí mimořádným dojmem. Perfektně padne do ruky a splňuje všechny ergonomické požadavky profesionálních kuchařů a ambiciózních hobby kuchařů. Protiskluzová rukojeť z vysoce kvalitního plastu umožňuje harmonicky a pohodlně vést nůž - zvláštní výhoda pro intenzivní používání.

INSPIRACE PO CELÉM SVĚTĚ

Nechte se inspirovat naší vášní pro nože. Série Red Spirit kombinuje asijské řemeslo s přednostmi německé kvalitní práce. Jasný, ale výrazný design udělá z vašich nožů Red Spirit skutečný poutač ve vaší kuchyni. Světem procházíme s otevřenýma očima a znovu a znovu se necháváme inspirovat čerstvě získanými dojmy k novým nápadům.

Nápady, které plynou do vývoje nových produktů s absolutní špičkovou kvalitou a mimořádným vzhledem. Působivě to dokazuje naše série nožů Red Spirit. Inspirovali jsme se Asií a hráli jsme si s červenou barvou jako symbolem asijské bohyně slunce. V asijských zemích, jako je Mongolsko, Čína a Jižní Korea, červená znamená pokrok, štěstí, prosperitu a teplo. Červená barva pro nás symbolizuje také pojmy jako ostrost, oheň, teplo, smyslnost, láska a vášeň. Přesně ty správné ingredience, díky kterým je vaření na nejvyšší možné úrovni.

MANIPULACE S NOŽI

Všechny nože F. DICK si zaslouží zvláštní pozornost a péči během péče. Nečistěte nůž v myčce na nádobí. Nejlepší je očistit nůž ihned po použití čistou vodou a poté jej osušit měkkým hadříkem.