Specifikace řeznických nožů.

100% PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ  NOŽE ERGOGRIP - PŘEJÍT

Řeznické nože z naší série ErgoGrip jsou nekompromisní v ergonomii a ostrosti. Hledáte spolehlivý a robustní řeznický nůž pro každodenní použití? Ať už v průmyslu, v obchodě, nebo pro domácí porážku, nože ErgoGrip jsou absolutně hygienické řeznické nože ve špičkové profesionální kvalitě pro práci bez únavy. Pro sérii používáme pouze vysoce kvalitní slitiny nožů (X55CrMo14) a materiálové složení čepele a rukojeti.

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

Pro vaši bezpečnost je rukojeť tvarována extra širokou opěrkou palce a výraznou ochranou prstů a zadní část čepele nože je zaoblená. Chránič prstů na rukojeti zabraňuje náhodnému uklouznutí ruky a tím kontaktu s čepelí nože. Díky ergonomickému tvaru rukojeti a plastu v nejlepší kvalitě leží nůž pohodlně a protiskluzově v ruce, čímž dochází k přesnému vedení a vyšší efektivitě.

VYVÁŽENÁ TVRDOST

Tvrdost kotouče 56° HRC výrazně snižuje spotřebu materiálu a je možná dlouhá životnost břitu. To pro vás znamená: méně péče a ostření. V našem speciálním procesu kalení je každý břit individuálně kalen a monitorován - s nejlepšími výsledky z hlediska tvrdosti a mikrostruktury. Každá řezná hrana je ještě ostřejší, ještě rychlejší, ještě lepší, také díky použité řezné hraně a geometrii čepele. S ostrými noži je vždy možné šetřit materiál a čas, dosáhnout vyšší produktivity a méně nehod, díky  pohodlné práci bez únavy.

NEJVYŠŠÍ HYGIENA

Leštěný povrch umožňuje, aby na čepeli ulpívalo méně zbytků, takže je odolná proti korozi a snadněji se čistí. Na výstupu čepele rukojeti není žádná mezera, rukojeť neabsorbuje mastnotu ani nečistoty, je stále snadno čistitelná, odolná vůči teplu, nárazům a oděru. Série obsahuje různé barvy rukojetí pro různé použití  nebo účely. Barevné kódování může ještě více zlepšit a usnadnit hygienu. To není jediný důvod, proč nože získaly americkou pečeť hygieny a kvality NSF.

Pro téměř všechny práce, které se vyskytují v průmyslu a obchodu, máme v naší sérii ErgoGrip ten správný nůž. Série obsahuje 39 různých tvarů čepelí, nepočítaje v to různé délky čepele podle tvaru čepele a barvy rukojeti. Hledáte speciální nůž – zde ho určitě najdete.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nože ExpertGrip 2K  TVRDÉ JÁDRO - SOFT SHELL - PŘEJÍT

Nože ExpertGrip 2K jsou zárukou  šetrnosti ke kloubům. Řeznické nože jsou určeny pro každodenní, soustředěné vykosťování pro profesionály v průmyslu a řezníky. Zvláštností řady nožů ExpertGrip 2K je jedinečná otevřená rukojeť pro všechny velikosti rukou a řezy. Průběh rukojeti a tvar zajišťují snadnou a bezbolestnou práci bez únavy.

VYVÁŽENÁ TVRDOST

Pro sérii používáme pouze vysoce kvalitní slitiny nožů (X55CrMo14) a materiálové složení čepele a rukojeti. Vyvážená tvrdost čepele 56° HRC výrazně snižuje spotřebu materiálu a je možná dlouhá životnost břitu. To pro vás znamená: výrazně méně péče a ostření. V našem speciálním procesu kalení je každý nůž individuálně kalen a monitorován - s nejlepšími výsledky z hlediska tvrdosti a mikrostruktury. Každá řezná hrana je ještě ostřejší, ještě rychlejší, ještě lepší – také díky použité řezné hraně a geometrii čepele. S ostrými noži je vždy možné ušetřit materiál a čas, dosáhnout vyšší produktivity a vyhnout se nehodám.

HBITÝ A PŘILNAVÝ

Jedinečný pocit rukojeti umožňuje bleskově rychlé, bezpečné uchopení a přesné řezy, což zvyšuje výkon a produktivitu. Nůž leží pohodlně a přirozeně v ruce, napětí, přetížení a bolest budete cítit mnohem méně. I když je mokrá a mastná, povrchová struktura rukojeti je obzvláště protiskluzová a nůž leží bezpečně a pevně v ruce.

Díky speciálnímu výrobnímu procesu - tvrdému jádru s měkkou skořápkou - nedochází k tvorbě mezery mezi čepelí a rukojetí, a proto je vyloučeno, že mezi rukojeť a čepel mohou proniknout zbytky a bakterie. Rukojeť se snadno čistí, je odolná vůči teplu, nárazům a oděru.

NEJVYŠŠÍ  HYGIENA

Leštěný povrch umožňuje, aby na čepeli ulpívalo méně zbytků, takže je odolný proti korozi a snadněji se čistí. Naše řada nožů ExpertGrip 2K také získala americkou pečeť hygieny a kvality NSF.

Řada ExpertGrip 2K zahrnuje vybranou škálu tvarů čepele a délek čepele, celkem 18 typů včetně vykosťovacích nožů, řezacích nožů a piercingových nožů.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nože řady MASTERGRIP SPECIÁLNÍ NÁSTROJ PRO PROFESIONÁLY - PŘEJÍT - PŘEJÍT

Nože z naší řady MasterGrip jsou speciálně vyvinuty pro každodenní soustředěnou práci v masném průmyslu. Prostřednictvím intenzivních praktických testů byla rukojeť řeznických nožů MasterGrip vyvinuta a tvarována tak, aby vyhovovala potřebám řezání. Série zahrnuje vykosťovací nože s pružnou, polopružnou a tuhou čepelí ve dvou různých délkách čepele, ve tvaru zakřivené a rovné čepele. Bezpečnostní barvy oranžová a žlutá znamenají vysokou úroveň uznání i v hektickém každodenním životě.

NEJLEPŠÍ ÚCHOP

Potřebujete rukojeť nože, která umožňuje širokou škálu úchopů, které téměř hladce padnou do ruky, bez ohledu na to, jak držíte rukojeť nože v ruce? Že jste na konci náročného pracovního dne bez bolesti a podporujete silovou a zdravotně nezávadnou práci? Díky speciálně tvarované, otevřené rukojeti MasterGrip nabízíme řešení pro všechny velikosti rukou . Díky snížené ochraně prstů vpředu a otevřené rukojeti je manipulace jednoduchá, rychlá a flexibilní. Díky tvaru rukojeti a vysoce kvalitnímu plastu je nůž pohodlný a protiskluzový v ruce, čímž je přesné vedení a zvýšená účinnost

VYVÁŽENÁ TVRDOST

Pro sérii používáme pouze kvalitní slitiny nožů (X55CrMo14) a materiálové složení čepele a rukojeti. Vyvážená tvrdost kotouče 56° HRC výrazně snižuje spotřebu materiálu a je možná dlouhá životnost břitu. To pro vás znamená: méně péče a ostření. V našem speciálním procesu kalení je každý břit individuálně kalen a monitorován - s nejlepšími výsledky z hlediska tvrdosti a mikrostruktury. Každá řezná hrana je  ještě ostřejší, ještě rychlejší, ještě lepší – také díky použité řezné hraně a geometrii čepele. S ostrými noži za všech okolností můžete ušetřit materiál a čas, dosáhnout vyšší produktivity a vyhnout se nehodám.

NEJVYŠŠÍ HYGIENA

Leštěný povrch umožňuje, aby na čepeli ulpívalo méně zbytků, takže je odolný proti korozi a snadněji se čistí. Na výstupu čepele rukojeti není žádná mezera, rukojeť neabsorbuje mastnotu ani nečistoty, je stále snadno čistitelná, odolná vůči teplu, nárazům a oděru. Nože MasterGrip získaly americkou pečeť hygieny a kvality NSF.